College Commits

Division I:

Thomas Schmidt- Boston University ‘15
Parese Williams- Cleveland State University ‘14
Davis Sampere- High Point University ‘16
Shane Calderwood- Hofstra University ‘17
Marcus Greene- Hampton University ’20
Matthew Hunter- Hampton University ’20
Corey Joe- Jacksonville University ‘14
Spencer Stokes- Jacksonville University ’19
Brock Martin- Navy ‘15
Josh Adams- Mercer University ’15
Scott Baird- Mercer University ’15
Reid Koonce- Mercer University ’19
Cooper Leonard- Mount Saint Mary’s University ’20
Andrew Montross- University of North Carolina ‘16
Patrick Marks- Rutgers University ‘16
Brian Fitz- St. Josephs University ’20
Aidan Marron- St. Johns University ‘15
Michael McCardell- VMI ‘17

Division II:

Nate Metcalf- Barton College
Charlie Caulfield- Catawba College ’18
Jack Williams- Catawba College ’15
Justin Warnock- Cawtawba College ’14
Nick Fields- Cawtawba College ’19
Yasir Stroud- Cawtawba College ’19
Bowen Collins- Lenoir Rhyne ’15
Jarred Gurslin- Newberry College ’20
Colton Smith- Mars Hill University ’16
Owen Willoughby – Mars Hill University
Steve Smith- Mars Hill Univesity ’20
Zack Wright- Mars Hill University ’16
Dylan Livingston- Mars Hill University ’15
Nate Yando- Maryville University ’16Tyler Beebe- Tusculum College ’16
Eric Fitz- Queens University ’16
Kyle Pucci- Queens University ’15
Kelsey Acome- Queens University ’17
Nick Shelton- U of Alabama Huntsville ’15
Jackson West- Young Harris University ’16
Joe Cooper- Wingate University ’16

Division III:

Paris Ahrens Nicols- Arcadia University ‘13
Carson Conklin- Birmingham Southern ‘16
Ben Towsend- Bridgewater College ‘14
Levi Brown- Clark University ‘12
Drew Monroe- DePauw 15
Ben Branch- Ferrum College ‘16
Connor Cassubura- Ferrum College ‘17
Nate Piggot- Ferrum College ’20
Sam Collie- Ferrum College ‘16
Anders Haaland- Guilford College ’13
Andrew Crane-Goucher College ‘16
Caleb Fitch- Guilford College ’18
Hunter Bolesky- Guilford College ‘17
Jack Rogers- Guilford College ‘16
Jarod Goss- Guilford College ‘17
Jimmy Ashness- Guilford College ‘13
John Padden- Guilford College ‘13
Mike Evans- Guilford College ‘13
Nick Honkomp- Guilford College ‘17
Nick Nesbitt- Guilford College ‘13
Parker Beebe- Guilford College ‘16
Ryan Dotson- Guilford College ‘14
Callum Cordel- Greensboro College ‘15
Drew Ferrel- Greensboro College ‘14
Cooper McKaskel- Hampden Sydney College ‘17
Garrett Patnesky- Hampden Sydney College ‘16
Graham Holmes- Hampden Sydney College ‘16
Gray Brooks- Hampden Sydney College ’19
Griffin McNamara- Hampden Sydney College ‘16
Jake Hargrove- Hampden-Sydney College ‘13
Conner Irey – Huntington College ‘14
Hank Bolon- Illinois Wesleyan University ‘14
Ethan O’neal- Methodist University ‘15
Chris Alcorn- Pfeiffer University ’18
Jacob Leone- Pfeiffer University ’18
Leighton Randall- Pfeiffer University ’18
Tyson Wolter- Pfeiffer University ’18
Cole Churchill- Randolph Macon College ‘15
Will Cordes- Rhodes College ‘16
Bryce Shipman- SUNY Purchase ‘15
Zach Roby- Transylvania College ‘13
Trey Sterling- University of Mary Washington ‘15
Aidan Clark- William Peace University ‘17
Garrison Wolford- William Peace University ‘17
Jake Breeden- William Peace University ‘17
Jesus Galindo- William Peace University ’18

wewantyou